Vážení zákazníci,


Vracíte se zpět do ČR/SR a nevejdou se Vám všechny věci do Vašeho zavazadla? Nechcete platit drahou nadváhu na letišti? Je Vám líto nechat v Irsku (Severním Irsku)  nebo UK něco pěkného z toho, co jste si zde koupili? Pak jistě využijete našich služeb přepravy Vašich věcí z Irska, UK do ČR/SR, také i do Severního Irska.

Přeprava zboží, balíků a jiných zásilek

V rámci našich pravidelných spojů mezi Irskem (také i Severní Irsko), UK, Českem, Slovenskou Republikou a naopak zajišťujeme spolehlivou přepravu Vašich zásilek, které vyzvedneme a dodáme levne v dohodnutém termínu, a to až před Vaše dveře.

Více o přepravě zásilek

Přeprava zvířat

Jako jedna z mála přepravních společností poskytujeme přepavu Vašeho domácího mazlíčka do Irska (také i Severní Irsko) - UK nebo z Irska - UK, do České či Slovenské republiky. Tento druh přepravy se řídí zvláštními předpisy, které je nutno dodržet.

Více o přepravě zvířat

Pomoc při stěhování

Stěhujete se do jiného domu a nemáte se na koho obrátit ohledně pomoci s převozem všech věcí? Kontaktujte nás a my Vám pomůžeme!

Více o přepravě zásilek

Přeprava motocyklů a kol

Potřebujete dopravit svůj motocykl do Irska (také i Severní Irsko) - UK, Česka nebo na Slovensko? Na naši firmu se můžete spolehnout i v tomto ohledu. Zabezpečíme převoz motocyklu, čtyřkolky či kola, a to na jakékoliv smluvené místo.

Více o přepravě motorek a byciklů